by on October 24, 2022
Gelinliğinizin tarzı da mücevher seçiminizi etkiler. Straplez gelinliklerde gerdan açıkta olacağı için işiniz kolay; uzantılı veya tasma modeller rahatlıkla kullanılabilir. Su seli veya akarsu modeli dediğimiz tek sıra pırlanta modeller de hoş olabilir. 
383 views 0 likes
by on October 21, 2022
... pek de kabul görmüyor diyebiliriz. Biz kadınlar nedense bu taşın cazibesine hemen kapılıveriyoruz... Anlayacağınız ”Tek taşımı kendim aldım!” durumu yalnızca şarkılarda kaldı... Her genç kadının kalbine giden yol; büyüleyici tektaştan geçer; damat adaylarına duyurulur :) Sonsuzluğun ve ölümsüz aşkın sembolü olan tek taşınızı iyi bir araştırma yaparak, bütçenizi aşmadan bulabilirsiniz.
519 views 0 likes
by on October 11, 2022
Pantolonunuz bol ya da sımsıkı olmamalı, boyu tören sırasında rahat hareket etmenizi sağlayacak uzunlukta olmalıdır. Kendinizi içerisinde rahat ve mutlu hissetmelisiniz. Ayrıca ceketin omuz kısmı da üzerinize tam oturmalı geniş olmamalıdır.
413 views 0 likes
by on October 11, 2022
Genelde kendi arabanız ya da aile büyüğü veya arkadaşlara ait şık bir araba süslenir. Ama daha iddialı olmak ister ve nostaljik bir hava yaratalım derseniz antika bir Chevrolet ya da eski model bir Jaguarı tercih edebilirsiniz. Ya da ille de elegan görüntü derseniz bembeyaz bir limuzin veya son model bir Mercedes mükemmel bir seçim olacaktır. Böylece eşinizle yapacağınız ilk romantik yolculuğun keyfine Limuzinde ikram edilen şampanya ile varabilirsiniz.
384 views 0 likes
by on October 8, 2022
Gerdek gecesi yapılması gerekenler hakkında endişeli ve kafanızda soru işaretleri varsa, sizi bilgilendirme amaçlı hazırladığımız gerdek gecesi ile ilgili sık sorulan soruların cevapları için makalemizi okuyabilirsiniz.   Yeni evlenen çiftlerin bir kısmında ilk gece endişesi görülebilir. Stresin doğal sonucu olarak çiftlerde ilişkiye girememe sorunu oluşabilir. Gerdek gecesinde ilk gece korkusunu atmak için, ilk olarak gevşemeniz ve rahatlamanız gerekir. ...
434 views 0 likes